за дивами в чергу шикуйсь

Із піднесеним поштовим настроєм вирішила витягнути кілька адрес — давно багато не відправляла, давно далеких країн не було, давно цікавих вішів не траплялось, давно важкі конверти з купою різних дрібничок не складала... Тепер маю три Росії, дві Німеччини, двоє Нідерландів, двоє США і Польщу. Усі люблять спорт, природу, кіно з друзями і читати. Усі хочуть традиційне щось, I will like any cards, сіті-вьюшки, whatever you wish to send.

Мені так прикро від нецікавих посткросингових профілів, як навіть від трьох Росій і двох Німеччин не прикро. Такий крутий проект із такими можливостями міжнаціонального обміну (мовами, марками, досвідом, листівками, традиціями), а люди перетворюють його на тупий автомат для колекціонування листівок? картинок? марок? гонитви за місцем у рейтингу за кількістю надісланого?

UPD: захотілось зранку перевірити фарт. Молодець, тепер маю вже три Німеччини, троє Штатів, дві Тайвані. І Малайзію.
от все ж таки наскільки різним може бути сприйняття ))) коли я бачу профіль типу "шліть мені шо завгодно", то я радію, бо можу надсілати листівки які я особисто дуже люблю, і які рідко маю шанс надіслати, бо переважна більшість любить видові листівки або котиків ))) і 90% отримувачів потім дуже дякують за чудовий вибір! мені найсумніше, коли у профілі пишуть "я збираю тільки видові листівки, шліть тільки свою країну" - оце для мене нудота! цікаво, а мій профіль ти б теж оцінила як гонитву за чимось-там? (https://www.postcrossing.com/user/Happyjulia)

особисто для мене цей проект як був, так і залишається крутим, з безмежними можливостями! Можливо тому, що я не гонюсь за рідкими країнами - п"ята Німеччина чи сьома Росія мене абсолютно не засмучує, адже все це різні люди, кожен зі своїми "тараканами" і своїми "родзинками", кожен зі своїм досвідом :) можливо тому, що я більше люблю надсилати листівки, ніж отримувати :) можливо тому, що люблю людей :) одним словом, для мене нічого не змінилось за п"ять років! Посткросинг - моя улюблена гра :)
Так я теж більше люблю надсилати, тому й радію, коли пишуть про себе, свої інтереси, що подобається. При цьому нірванний погляд "шліть що завгодно" чудово розумію.

У тебе є персоніфікована інформація — такий профіль був би для мене цікавим. Але, впевнена, тобі траплялись такі профілі, коли вся інформація — це тільки вимоги що надсилати й що не надсилати, при цьому людина сама надсилає щось таке посереднє.

Мені цього разу не пощастило з вибіркою, але посткросинг усе одно продовжує надихати :)